Team ScanDrums A/S

Et engageret og motiveret Team står klar til at hjælpe…..

Adm. direktør og ejer

Henrik Fagerberg

E-mail: henrik@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350
Dir. tlf.: 7930 4056

Salg

Chris Møller

E-mail: chris@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350
Dir. tlf.: 
7930 4053

Salg

Christina Bæk Caspersen

E-mail: christina@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350
Dir. tlf.: 
7930 4054

Indkøb

Martin Søgaard

E-mail: martin@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350
Dir. tlf.: 7930 4057

Administration og Kommunikation

Vanessa Fagerberg

E-mail: vanessa@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350
Dir. tlf.: 7930 4058

Kontorelev

Pia Blank

E-mail: pb@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350

Bogholderi

Pia Steffensen

E-mail: pia@scandrums.dk
Tlf.: 6489 2350

Lager og logistik

Andreas Rasmussen

E-mail: andreas@scandrums.dk
Dir. tlf.: 7930 4055

Chauffør

Henning Marcussen

Tlf.: 2672 7252

Chauffør

Frants Nielsen

Tlf.: 2672 7251

Lager og chauffør

Morten Rasmussen

Lager og chauffør

Tony Banke

Lager

Michael Møllegaard

Lager

Rasmus Daugaard Mortensen

Lager

Romanas Beloziorovas