Scandrums A/S Snavevej 12 5471 Søndersø Tel. 64892350 Fax 64893177 salg@scandrums.dk Cookie-politik
Linked-in

Huskeseddel

Din huskeseddel indeholder nu 0 produkter. Fortsæt

Medarbejdere

Adm. direktør og ejer
Henrik Fagerberg

E-mail: henrik@scandrums.dk
Tlf. 64892350
Dir. tlf.: 
79304056

HR og marketing
Vanessa Fagerberg

E-mail: vanessa@scandrums.dk
Tlf. 64892350
Dir. tlf.: 
79304058

Salg
Dan Bækgaard Nielsen

E-mail: dan@scandrums.dk
Tlf. 64892350
Dir. tlf.: 
79304055

Indkøb
Martin Søgaard

E-mail: martin@scandrums.dk
Tlf.: 64892350
Dir. tlf.: 79304057

Økonomiansvarlig
Pia Steffensen

E-mail: pia@scandrums.dk
Tlf. 64892350

Handelsassistent elev
Christina Bæk Caspersen

E-mail: christina@scandrums.dk
Tlf. 64892350
Dir. tlf.: 79304054

Lager- og logistik
Andreas Rasmussen

E-mail: andreas@scandrums.dk
Tlf. 226727253

Lagermedarbejder og Chauffør
Morten Rasmussen
Lagermedarbejder
Torben Jauvert

Transportansvarlig
Henning Marcussen
E-mail: henning@scandrums.dk
Tlf. 64892350

Lastbilchauffør
Frants Nielsen
Oliver